Sporto dieta – 4 savaitė

Net gerai nepastebėjau, o jau prabėgo 4 savaitės. Džiugu, kad išlaikiau beveik mėnesio trukmės eksperimentą. Nepraleidau nei vienos treniruotės ir numečiau 5 kg. O dabar apžvelgsiu praeitos savaitės rezultatus.

Velykinis pirmadienis, balandžio 2 diena. Truputį purškė lengvas lietutis, bet tai nesutrukdė atlikti treniruotę. Nuėjau 5.02 km ir laimingas laukiau darbo savaitės pradžios, nusimatė daug įdomių reikalų.

Antradienis. Įprasta sportinė apranga, sotūs pietūs ir aš vėl ant kojų. Nuėjau 5.5 km, kas yra apie 0.5 km daugiau nei įprastai. Daugiau tai nemažiau.

Trečiadienis polsio diena.

Ketivrtadienis, balandžio 5 d. Buvau užsirašęs pas gydytoją, todėl nusprendžiau iki ligoninės ir atgal kulnuoti pėsčiomis. Savijauta buvo gana sunki, gal dėl to, kad teko keltis anksčiau nei įprastai. Nevalgiau nei pusryčių, tik rytinis kavos puodelis ir pimyn. Sunkiai, bet vis versdamas save treniruotę atlikau. Nuėjau 5.55 km, kas vėlgi yra puskilometriu daugiau nei įprastai.

Penktadienis. Daug reikalų prie kompiuterio, todėl nebuvo laiko treniruotei, nes vakare jaučiausi per daug nuvargęs.

Šeštadienis, balandžio 07 diena, puiki diena, jokių reikalų, tuščia galva, gerai išsimiegota, taigi pirmyn! Pakeliui sutikau daug žmonių, jau jaučiasi pavasaris. Daugelis vaikšto, bėgioja, važinėjasi dviračiais, pilna veiksmo ir žmonių. Nuėjęs pusę atstumo kaip įparastai padarau kelių minučių petraukėlę ant suoliuko. Ir ka jūs manot, žvilgt į vieną pusę, žvilgt į kitą pusę ir pamatau savo trenerę-inspiratorę Gražina. Persimetam keliais žodžiais ir judam atgal. Viso nueita 5.03 km. Treniruotė truko abpie 1 val.

Reziumuojant, savaitė buvo gera. Nuėjau apie 21 km, sudeginau apie 1356 kcal ir svarstyklės rodo 110 kg. Per 4 savaites pavyko atsikratyti apie 5 kg. Kuo toliau, tuo įdomiau. O tu ar pradėjai mankštintis?

Leave a Reply