Sporto dieta – 3 savaitė

Trečia savaitė buvo pati sunkiausia tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Tai parodo, kad esu paprastas žmogus, kurio kūnas duoda atsaką į suteiktą fizinį krūvį, turbūt daugelis tą patiria kaip neišvengiamą dalyką. Bet išsikelti tikslai lieka svarbiau nei nuovargis. Privalau eiti pirmyn ir po truputį didinti krūvį. Pradėjau šią savaitę sverdamas 113 kg.

Pirmadienis, kovo 26 diena. Dieną turėjau veiklos prie kompiuterio, todėl nepavyko išeiti dienos metu. Dariau vakarinę treniruotę kažkur apie 17:30. Jau einant pirmyn maudė kojas ties pėdomis, bet vis žingsnelis po žingsnelio raginau save nueiti metrą po metro. Atsižvelgdamas į fizinius skausmus išsikėliau bent minimalų tikslą, tačiau kovodamas galvoje motyvacijos kančias viršijau savo išsikeltą tikslą. Nuėjau 5.02 km. Tikslas tenkina, viskas gerai.

Antradienį turėjau susitikimą centre. Planavau eiti pirmyn ir atgal pėsčiomis, tačiau nuovargis įveikė motyvaciją. Pirmyn nuvažiavau su automobiliu, bet atgal parėjau. Tai buvo naujas ėjimo maršrutas, buvo įdomu eiti nematytomis vietomis, kažkur centre, tarp žmonių. Stebėjau kaip daugelis skuba, kažkur lekia paskendę savo mintyse. Jautėsi šiek tiek skausmas pėdose, bet nuėjau vėl tiek pat kiek ir vakarykštę dieną – 5.02 km, sudeginau 316 kcal.

Trečdienis, kaip jau tapo įprasta, laisvas. Poilsis. Gera.

Ketvirtadienis dariau eilinę treniruotę. Įprasti sportbačiai, žinomas maršrutas, truputį geros nuotaukos ir pimyn! Nuėjau lygiai 5 km. Tikslas minimum pasiektas.

Ir atėjo penktadienis. Pirmą kartą taip ilgai sukosi mintys apie poilsį. Vėliau, už valandos ir panašūs atidėliojimai. Taip ir nukėliau treniruotę iki vakaro. Vakare pradėjo lyti. Lietus nebuvo super stiprus, bet to užteko, jog pirmą kartą neatlikčiau treniruotės. Bet aš taip lengvai nepasiduodu.

Šeštadienis. Reikia bausmės už padarytas nuolaidas vakar. Pavalgęs pusryčius išėjau. Nuėjau 6.33 km, užtrukau 1 val. 7 min, sudeginau 432 kcal. Nebuvo labai lengva, bet grįžus namo užplūdo geros emocijos – atidirbau praleistą treniruotę, nuėjau toliau nei įprastai, sudeginau daugiausia kalorijų per vieną treniruotę tą savaitę. Nuostabu.

Po visko likau patenkintas savaitės rezultatu. Nuėjau 21.37 km, sudeginau 1402 kcal ir užbaigiau savaitę sverdamas 111 kg. Svoris nors ir nelengvai, bet po truputį tirpsta. Artėja laikas kai pradėsim didinti krūvį, gal net pabandysim išbėgti. Bus nelengva, bet bus įdomu.

Leave a Reply